Tehnician Dentar

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prelucrarea metalului
- modelaj ceara
- realizare lucrari ceramice
- realizare lucrari compozite
- efectuarea de proteze acrilice, elastice si scheletizate

Laboratorul nostru este un centru de lucru modern, cu tehnologie de ultima generatie,Ivoclar,Bego
Angajarea se face pe baza unei probe de lucru.

CERINTE

- Persoana dinamica,
- Cu manualitate;
- Spirit practic;
- Abilitati de comunicare cu colegii.
- Rezistenta la lucru;
- Seriozitate,
- Determinare, dorinta de depasire profesionala
- Posibilitatea de a intelege usor, a acumula si practica noi cunostinte profesionale,
- Experienta mai mare de 3 ani reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant ( parte fixa + comission ) direct proportional cu realizarile.
- Cursuri de educare continua specifice fiecarei specializari

Job Hunting Trade este o companie specializata in servicii de resurse umane.

Clinica specializata in stomatologie generala, urgente stomatologice , implantologie orala, estetica dentara ! Angajam in conditii deosebit de avantajoase, medic dentist - cu experienta. Clinica este dotata cu aparatura de ultima generatie, logistica pentru implantologie, protetica, estetica dentara, endodontie, roentgen dentar digital pt radiografii retroalveolare - http://www.dentabacau.ro