Sudori & Lacatusi mecanici

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sudarea si verificarea pieselor executate conform desenului de executie
- Utilizarea sabloanelor si dispozitivelor ajutatoare pentru fixarea piesei inainte de sudare
- Asigurarea calitatii pentru produsele realizate conform planului de control
- Aparat de sudura MIG/MAG/WIG
- Alte dispozitive de prelucrari metalice (polizor unghiular, sabloane si dispozitive de fixare)

CERINTE

- Scoala profesionala sau liceu cu profil tehnic
- Cunoasterea procedeului de sudare MIG/MAG/WIG
- Experienta minim 3 ani in sudura tubulaturilor doar in procedeul MIG-MAG;
- Calificare si atestare/autorizare profesionala in meseria de sudor;
- Apt pentru lucru la inaltime;
- Seriozitate si profesionalism.
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Experienta in sudura inox, tabla diametre si dimensiuni mici
- Disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- Salariul motivant 1400 euro
- Cazare si transport.