Specialisti relatii cu clientii Bacau cu engleza sau franceza

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajăm Specialiști Relații cu Clienții, în Bacău, pentru limba engleza, și pentru limba franceza, în cadrul unei firme de servicii suport pentru clienti.

Activitatea principala:
- inregistrarea solicitarilor clientilor, in limba engleza, sau in franceza;

CERINTE

Cerinte minime necesare pentru angajare:
- liceul finalizat, facultate in curs - indiferent de domeniu;
- bune cunoștințe de limba engleza - cerință valabilă pentru pozițiile cu aceasta limbă;
- bune cunoștințe de limba franceza - cerință valabilă pentru pozițiile cu acesta limbă;
- minim nivel mediu de utilizare calculator: Word si Excel;
- experiență anterioara de munca nu este o condiție necesară;

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- salarizare stimulativa; bonuri de masa; prime de sarbatori; bonusuri de performanta;
- cresteri salariale bazate pe performante si evolutia profesionala;
- firma cu prezenta internationala; job stabil; angajare cu contract de munca;
- mediu de lucru placut, echipă tânără și dinamică;
- training initial si ale traininguri periodice de perfectionare;
- posibilitati de dezvoltare a carierei intr-o prestigioasa companie internationala;

Important: numărul de posturi sunt limitate! Aplicați acum și trimiteți CV-ul dvs și aici: job.center@consultant.com

Vor fi contactați pentru partea de interviuri doar acei candidați care corespund profilului descris.

Mult succes !