Specialist marketing Industrial Valves Bacau

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

INDUSTRIAL VALVES BACAU este partenerul ideal pentru proiectarea, producţia şi distribuţia gamei complete de robinete, atât pentru colectarea şi controlul debitelor de apă din apeducte şi instalaţii de irigare, precum şi pentru aplicaţii industriale. Pentru detalii consultati siteul: http://www.industrial-valves.ro/

Descrierea jobului:

- Prospectarea si analizarea pietei
- Consilierea clientilor cu privire la serviciile de consultanta oferite de companie
- Incheierea si monitorizarea contractelor
- Supravegheaza tendintele de evolutie a pietei si, in functie de acestea, stabileste / propune masuri pe linie de marketing pentru realizarea obiectivelor de vanzare;
- Depisteaza mecanismele optime (pret, calitate, timp) pentru realizarea obiectivelor de crestere a vanzarilor, prin comunicare in exteriorul companiei si in interiorul acesteia;
- Intocmeste planurile de marketing si comunicare ale firmei pentru a genera, mentine sau creste afacerea existenta si raspunde pentru planificarea si coordonarea fiecarei etape din aceste planuri;

CERINTE

- Studii superioare;
- Capacitate de comunicare foarte buna
- Experienta in relatii cu clientii / vanzari
- Disponibilitate pentru deplasari
- Cunostinte temeinice de operare a calculatorului
- Permis de conducere Cat. B
- Cunosterea limbii engleze;
- Dinamism, flexibilitate, capacitate decizionala, imaginatie, creativitate, team player, team builder;

BENEFICII OFERITE

Beneficiile salariale se compun din: salariu fix, comision din vanzari, prime contractuale si bonuri de masa.
Beneficii profesionale: cursuri de perfectionare profesionala, suport tehnic, participarea la teambuildinguri
Logistica alocata: compania pune la dispozitie autoturism, laptop, telefon mobil .

Job Hunting Trade - Head Hunting de personal personalizat pe nevoile companiei dvs.

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza