Sofer distributie

Licurici Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

+ Transporta marfa in baza documentelor insotitoare la fiecare client de pe ruta alocata
+ Raspunde de integritatea marfurilor preluate din firma pana la livrare, cat si de marfurile preluate de la furnizori pana la sediul firmei
+ Respecta procedurile de securitate

CERINTE

+ Minim 10 clase
+ Permis conducere B,C,E
+ Card tahograf, atestat transport marfa
+ Experienta sofat

BENEFICII OFERITE

+ Salariu net 1800 RON
+ O masa calda

LICURICI IMPEX SRL este cel mai important distribuitor din zona Moldovei, de produse din categoria FMCG. Pe langa sediul central din Onesti, are deschise sapte filiale in principalele orase din Moldova. Comercializeaza o gama variata de produse si dezvolta o noua latura a afacerii, cea de transporturi internationale.

• Misiunea Companiei este: excelenta in distributie!
• Tinta noastra ramane: mentinerea pozitiei de lider si satisfacerea tuturor clientilor nostri datorita ofertei noastre de produse si a serviciilor de calitate prestate.
• Managerii de top ai companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul managementului vanzarilor si beneficiaza de programe profesionale de dezvoltare a carierei si gestionare a competentelor oamenilor din subordine.