Sef Schimb Fabrica de Inghetata

Day Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se asigura de buna functionare a liniilor de fabricatie in vederea indeplinirii planului de productie;
- Implementeaza actiuni de interventie in cazul unor probleme de functionare a liniilor;
- Urmareste respectarea standardelor de calitate, a prevederilor HACCP, GMP, precum si legislatia referitoare la SSM;
- Coordoneaza activitatea operatorilor de linie dintr-un schimb - 7 angajati /schimb;
- Opereaza productia de pe fiecare linie, in baxuri, la terminarea schimbului sau ori de cate ori este nevoie;
- Intocmeste raportul de predare a produselor/marfii catre depozit;
- Asigura aprovizionarea cu materii prime si materiale si supervizeaza utilizarea acestora in conformitate cu programele de productie;
- Mentine legatura cu departamentul tehnic pentru rezolvarea in timpul optim a eventualelor defectiuni.

CERINTE

- Studii tehnice;
- Experienta de lucru in domeniul productiei alimentare;
- Experienta manageriala, de coordonare a unei echipe;
- Abilitati de operare calculator (MS Office);
- Persoana orientata spre rezultate, capabila sa ia decizii;
- Abilitati de comunicare si motivare a echipei.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + bonusuri lunare in suma neta de 2.500 RON
- Plata orelor suplimentare

DESCRIEREA FIRMEI

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email office@dayjobs.ro

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza