Sef Sala Croitorie

ANCA ROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la etapa de analiza finala si validarea a proiectului, in masura implicarii atelierului respectiv ;
- Asigura impreuna cu tehnologii mentinerera in parametrii proiectati a proceselor de fabricatie ce se desfasoara pe liniile coordonate ;
- Asigura respectarea procesului tehnologic, instructiunilor de lucru si mentinerea calitatii sub control prin vizualizare permanenta;
- Intocmeste referat de apreciere pentru trecerea de la o categorie la alta pentru personalul din subordine;
- Intocmeste referat privind abaterile de la regulamentul de ordine interioara si propun masuri;
- Sustine motivarea personalului prin inregistrari privind calitatea muncii.

CERINTE

- Studii superioare absolvite in domeniul textil sau confectii (avanataj - filatura-tesatorie sau tehnologie textile)
- Cunostinte teoretice solide despre fluxul tehnologic;
- MC Office - nivel mediu/avanasat;
- Capacitate si dorinta de invatare permanenta;
- Bune abilitati de coordonare a echipei.

Compania AncaROM va pune la dispozitie produse de calitate ca tricotaje, pulovere si broderii. Firma noastra are un personal de 100 angajati. Prin serviciile pe care le oferim dorim sa intampinam nevoile clientilor nostri din Romania astfel incat sa devenim un partener de incredere in colaborarile viitoare.