Sef depozit( PITESTI, TIRGOVISTE, BACAU)

S.C. Ana&Cornel S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Studii medii sau superioare
* Cunostinte de baza de calculator (Word, Excel).
* Experienta in domeniu.
* Disponibilitate de a lucra program prelungit.
* Constituie avantaj cunostinte SAP.
* Capacitatea de a coordona.

CERINTE

* Aplicarea procedurilor interne de gestiune;
* Verificarea stocurilor existente in depozit si in spatiile anexe;
* Inregistrarea computerizata a tuturor miscarilor de stoc;
* Depozitarea in conditii optime a marfurilor din gestiune; * Respectarea programelor de livrare.
* Organizează şi permanent ia măsuri pentru aprovizionarea completă şi la timp a depozitului;
* Organizeaza activitatea de livrare, astfel incat livrarea catre terti prin intermediul agentilor sa se faca corect si la timp.

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv , bonuri de masa, etc.

Ana & Cornel este o companie romaneasca cu capital privat infiintata in 1994 ce are ca domeniu de activitate producerea si distribuirea produselor alimentare. De-a lungul timpului compania s-a extins la nivel national ajungand astazi sa fie prezenta in peste 40 de orase si cu o flota ce depaseste 180 de autovehicule.