Revizor Tehnic- Bacau

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adecco Resurse Umane, recruteaza pentru clientul sau, companie cu un renume important in domeniul FMCG, un Revizor Tehnic- locatia Bacau.

Responsabilitati:

- Efectueaza activitatile de revizii si reparatii
- Monitorizeaza starea tehnica a flotei si aspectul exterior semnaland catre Manager Flota
- Urmareste executarea lucrarilor de ingrijire zilnica a autovehiculelor inainte de plecare in cursa si la sosirea din cursa;
- Raporteaza zilnic catre Manager Flota stationarile autovehiculelor din cauze tehnice –intocmeste raportul zilnic actualizand starea tehnica a masinilor din parcul auto;
- Ia masuri de depanare a mijloacelor de transport ramase in pana;
- Verifica la plecarea in cursa starea tehnica a mijlocului de transport si semneaza foia de parcurs pentru buna stare functionare a sistemelor de franare,directie si iluminare.
- Face receptia lucrarilor de reparatii;
- Tine legatura cu toti conducatorii auto, de fiecare data cand apar probleme tehnice;
- Deschide dosarele de daune si reparatii ale automobilului avariat in cel mai scurt timp;
- Programeaza la ITP autovehiculelor si efectueaza inspectiei tehnice, conform graficului dat de Manager flota.

CERINTE

- Studii medii finalizate (minim liceu cu diploma de bacalaureat)
- Carnet conducere categoria B, experienta cel putin 3 ani
- Calificare mecanic auto
- Experienta 3 – 5 ani in activitati similare postului (asigurarea starii tehnice corespunzatoare a mijloacelor auto).
- Cunostinte de legislatie rutiera si asigurari.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix, tichete de masa, oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru profesionist.

Asteptam aplicatiile dvs.
Vor fi contactate doar persoanele care indeplinesc conditile cerute.

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro