Responsabil E-media magazin online

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretine continut specializat destinat canalelor de comunicare online ale companiei

Mentine relatia cu furnizorii si cu celelalte departamente interne in vederea publicarii pe site a produselor disponibile

Se asigura ca site-ul este actualizat si nu contine erori

Propune solutii de imbunatatire a procesului de adaugare a continutului pe site

Administreaza (raspunde prompt solicitarilor sau le directioneaza persoanelor competente) comunitatile online

CERINTE

Absolvent studii superioare (constituie avantaj)

Experienta in domeniu (constituie avantaj)

Cunostinte operare PC: Word, Excel, Internet (navigare si cercetare)

Cunostinte o limba straina.

Abilitati foarte bune de comunicare orala si scrisa

Abilitati de a lucra independent

Manifesta interes pentru domeniul bricolaj

Capacitate de cercetare, analiza si sinteza

Capacitate de organizare si punctualitate

Curiozitate, atentie la detalii si creativitate

Gandire practica

Capacitate de adaptare rapida a limbajului, registrului stilistic de la o tema la alta sau de la o gama de produse la alta.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)

Posibilitatea dezvoltarii in cariera

DESCRIEREA FIRMEI

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza