Reprezentant Zonal Vanzari

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului :
- realizarea în zona repartizată a volumelor de vânzări şi a obiectivelor de acoperire clienţi şi încasarea contravalorii facturilor.

Responsabiliţăţi importante :
- dezvoltă şi menţine baza de clienţi în zona pe care o administrează;
- depune eforturi zilnice pentru a atinge standardele impuse de companie;
- vinde produsele companiei, conform obiectivelor de volum /an/lună/zi;
- se asigură de recuperarea în întregime a contravalorii facturilor la toţi clienţii din zona sa de acoperire.

CERINTE

- experienta in vanzari
- studii superioare si training-uri in vanzari
- abilitati de convingere
- aspect placut
- să comunice clar şi concis, atât în scris cât şi verbal
- sa se adapteze uşor în funcţie de situaţie şi sa fie deschis către noi idei şi persoane
- sa-si cunoasca punctele forte şi sa stie de ce este capabil şi ce poate sa realizeze

BENEFICII OFERITE

Job Hunting Trade - Head Hunting de personal personalizat pe nevoile companiei dvs.

companie internaţionala, avem ca obiect de activitate comertul cu materiale de constructii si ingrasaminte chimice, importatori directi si unici pe o gama de produse din Rusia, Ucraina, Italia, Serbia, Croatia, Cehia, Grecia. Deasemenea facem export in Republica Moldova şi Ungaria. Compania Rikko Steel face parte dintr-un grup de firme care activeaza in Romania, Ucraina, Rep. Moldova si Rusia.

Echipa Rikko Steel este ambiţioasă şi orientată spre rezultate cu înalte standarde de eficienţă.

Dacă doreşti să faci parte din echipa noastră de succes nu ezita să aplici pentru acest job.

www.rikkosteel.ro