Reprezentant Vanzari D2D

Business Division Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti candidatul potrivit daca:
- Ai foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- Ai abilitati de a solutiona rapid situatiile dificile
- Esti dornic de afirmare si de a invata lucruri noi
- Privesti proiectele ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare
- Ai cel putin studii medii
-Experienta minima in vanzari directe (fara a fi obligatorie)
Descrierea jobului
Descriere job:
- promovarea si vanzarea produselor companiei ENEL ENERGIE catre clienti rezidentiali prin vanzare door to door
- colecteaza documentele necesare si incheie contracte cu persoanele fizice
- raportarea zilnica a rezultatelor catre coordonatorul de echipa

CERINTE

- persoana organizata si responsabila
- abilitati de comunicare si negociere
- spirit de echipa
- atitudine pozitiva
- dorinta de afirmare
- Permis categoria B ( obligatoriu pentru posturile de Team Leader)

BENEFICII OFERITE

- contract de munca 8h/zi
- salariu fix + comisioane
- training
- masina pentru deplasare

Partener autorizat ENEL ENERGIE MUNTENIA SA Grupul ENEL activeaza in peste 30 de tari de pe patru continente si are peste 61 de milioane de consumatori.
Prezenta in Romania din 2005, ENEL este in acest moment cel mai mare investitor privat in domeniul energetic, cu operatiuni in sectorul distributiei si furnizarii de electricitate. Are peste 3.100 angajati in Romania si ofera servicii unui numar de peste 2,7 milioane de clienti, acoperind aproape o treime din piata locala.