Operator call center - Bacau

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam in vederea angajarii un Operator call center, in orasul Bacau, in cadrul unei firme de servicii suport pentru clienti.

Activitatea principala:
- inregistrarea solicitarilor si comenzilor clientilor, in limba franceza;

CERINTE

Cerinte minime necesare pentru angajare:
- minim liceul finalizat;
- obligatoriu limba franceza, la un nivel cel putin mediu, atat scris cat si vorbit;
- minim nivel mediu de utilizare calculator: Word si Excel;
- experiență anterioara de munca nu este o conditie necesara;

Constituie avantaje pentru angajare:
- cunostintele de nivel avansat de limba franceza;
- alte limbi straine cunoscute, suplimentar fata de limba franceza care este obligatorie;
- cunostinte avansate de utilizare a computerului si de functionare a sistemelor de operare Windows; notiuni generale de functionare ale echipamentelor de retea IT;

Nota: nu sunt cerute cunostinte de programare IT sau de reparare a componentelor de calculator;

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- salarizare stimulativa; bonuri de masa; prime de sarbatori; bonusuri de performanta;
- cresteri salariale bazate pe performante si evolutia profesionala;
- firma cu prezenta internationala; job stabil; angajare cu contract de munca;
- mediu de lucru placut, echipă tânără și dinamică;
- training initial si ale traininguri periodice de perfectionare;
- posibilitati de dezvoltare a carierei intr-o prestigioasa companie internationala;

Important: numarul de posturi sunt limitate! Aplicati acum si trimiteti CV-ul dvs si aici: officeiasi@antal.com

Multumim pentru cei care vor aplica si mentionam ca vom contacta doar acei candidati care corespund profilului de candidat mentionat.

Mult succes !