Receptioner

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea locului de munca
- Vanzarea produsului "cazare"
- Efectuarea de operatii specifice pentru sosirea si plecarea clientilor
- Comunicarea eficientala locul de munca
- Aplicarea PSi/SSM
- Asigurarea efectuarii platilor
- Rezolvarea solicitarilor si reclamatilor clientilor

CERINTE

CONDITIA PRINCIPALA ESTE SA AVETI CALIFICARE RECEPTIONER SAU TURISM!

Candidatul ideal:

- Persoana dinamica si capabila sa faca fata situatiilor neprevazute
- Persoanalitate deschisa cu abilitati sociale si de comunicare foarte bune, orientare catre nevoile oaspetilor, disciplinata, energica si cu spirit de echipa.
- Punctualitate si capacitate de a prioritiza activitatile
- Studii medii sau superioare
- Confidentialitate
- Experienta pe un post similar reprezinta avantaj
- Foarte bune cunostinte de operare pe calculator
- Limba engleza
- Capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile
- Abilitati de planificare si organizare

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix corespunzator cu experienta: 1.500 - 1700 RON
- Tichete de masa;
- Abonament transport in comun;
- Diverse bonificatii in functie de activitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email office@dayjobs.ro

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza