Promoter

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consideram ca este foarte important sa fii inconjurat la job de personal tanar, mereu dispus sa ofere orice informatie necesara sau sprijin in vederea obtinerii succesului. Evident, locul de munca trebuie tratat cu respectul si seriozitatea necesare, pentru a avea rezultate exceptionale, dar noi ne dorim sa obtinem toate acestea fara sa simtim ca suntem la "lucru".

CERINTE

Ai peste 18 ani, aspect placut, esti carismatica, punctuala, ai o atitudine serioasa si vrei sa te faci remarcata?
Esti persoana pe care o cautam daca:
• Esti comunicativa
• Esti o fire pozitiva, flexibila si reusesti sa captezi usor atentia celor cu care interactionezi
• Iti place sa lucrezi in echipa
• Stii deopotriva sa oferi si sa primesti respectul celor cu care interactionezi
Daca ai ajuns pana aici, raspunzand afirmativ, vrem sa te cunoastem, iar daca nu ai experienta, te ajutam sa o castigi!

BENEFICII OFERITE

• Salariu in functie de numarul de ore lucrate
• Program de lucru flexibil,
• Traineri cu foarte mare experienta in acest domeniu
• Cursuri de limba italiana
• O atmosfera foarte placuta, un mediu perfect pentru dezvoltare personala

DESCRIEREA FIRMEI

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email office@dayjobs.ro

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza