Profesor limba germana

AMG Jobs Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Veti preda cursuri de limba germana catre persoane de varste diferite;
- Administrarea elevilor/cursantilor (monitorizarea evolutiei acestora);
- Veti avea acces la toate materialele de studiu existente in cadrul scolii noastre.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Certificat B2, pentru limba germana (de preferinta eliberat de Insitutul Goethe);
- Calculator performant, cu casti, microfon si camera video;
- Conexiune internet, foarte buna;
- Disponibilitate de a lucra 4 - 8 ore pe zi, de Luni pana Vineri.

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca pe perioada nedeterminata, cu timp partial de munca, sau cu norma intreaga;
- salariu conform studiilor superioare;
- training intern oferit;
- posibilitate acreditare Formator;
- numeroase alte facilitati financiare si profesionale.

CV-urile se trimit prin e-mail la adresa contact @ european-freedom .eu

AMG Jobs SRL, este autorizata ca agentie de selectie si plasare forta de munca pentru strainatate, servicii de invatamant, servicii de secretariat, traduceri, etc.
95% din activitate este dedicata personalului medical cu studii medii sau superioare (medici si asistenti medicali) care vor sa lucreze in Elvetia, Germania, Franta, Italia.