Personal fast-food

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te asteptam la noi daca esti:

- Plin/a de energie, ambitie si dorinta de a lucra intr-un mediu dinamic;
- O persoana comunicativa si cu abilitate de a lucra intr-o echipa;
- Privesti cu seriozitate si responsabilitate locul si conditiile de munca;
- Ai bune abilitati de relationare cu clientii;
- Respecti procedurile de curatenie.

CERINTE

Cautam angajati pentru fast-food pentru doua pozitii:

1. Ajutor Bucatar / Pizzer
2. Vanzator.

Personalul este responsabil cu prepararea produselor:

- Vanzarea lor;
- Relatia cu clientii (vanzare, prezentare oferta zilnica, bauturi racoritoare/cafea, etc.);
- Efectuarea si intretinerea curateniei.
- Program flexibil, in ture 12/24 ( o zi lucrata/una libera) sau 24/48 (2 zile lucrate/2 zile libere);
- Instruire personal;
- Salariu 900 RON.

Job Hunting Trade este o companie specializata in servicii de resurse umane. Pentru a aplica pentru acest post va rugam trimiteti CV + poza specificand pozitia pentru care aplicati la adresa de email jobsbacau@gmail.com