SC Orion Call Bacau angajeaza operatori call center-1500Ron

ORION CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Orion Consulting Bacau angajeaza consultanti servicii clienti.
Descriere: activitati de promovare telefonica

CERINTE

SE CERE:
•Vorbirea limbii italiene la un nivel mediu
• Conostinte minime utilizare calculator
•Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva
•Nu este necesara experienta anterioara in call center.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
• Contract de munca perioada nedeterminata
• Program de munca full time sau part time 10.00-19.00 sau 10.00-14.00 -15.00-19.00
• Salariu fix + bonuri de masa
• bonusuri la atingerea obiectivelor de echipa
• premi in functie de atingerea targetului lunar(200- 1000euro)
• salarizare si pe perioada trainingului
• Formare profesionala gratuita

ORION CONSULTING Bacau posseduta dalla multinazionale italiana di BT Group,, gruppo britannico di telecomunicazioni già noto con il nome di British Telecom; nata nel 1995 come Albacom da una società mista tra l'allora British Telecom e la Banca Nazionale del Lavoro, dal 2008 la compagnia ha la denominazione attuale e agisce in Italia come sussidiaria della capofila britannica.