OPERATOR SALA JOCURI / BARMAN

MAXBET ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

Daca esti la inceput de drum si nu ai experienta relevanta in niciun domeniu, dar vrei sa muncesti si sa demonstrezi ca poti fi performant, daca vrei sa-ti consolidezi o cariera implicandu-te, daca vrei independenta financiara si stabilitate, daca vrei un program de lucru flexibil, atunci este timpul sa aplici la MAXBET.

Anunt valabil pentru orasele: Pitesti, Ploiesti, Bacau, Buzau, Galati, Suceava, Craiova, Constanta

Operatorul salii de jocuri va avea in principal urmatoarele RESPONSABILITATI:

* Intampinarea clientilor, preluarea comenzilor si servirea intr-o maniera cat mai profesionista
* Informarea clientilor referitor la modul de functionare al aparatelor de joc si la regulile de joc
* Supravegherea permanenta a modului de desfasurare a activitatii in sala de joc
* Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii
* Realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele CERINTE:

* Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat
* Aspect fizic placut si ingrijit
* Abilitati de calcul matematic
* Orientare catre client
* Bune abilitati de comunicare
* Persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva
* Responsabilitate, integritate, planificare si organizare
* Lucru in echipa
* Disponibilitate pentru lucrul in ture (inclusiv ture de noapte).

BENEFICII OFERITE

-perioada de training si acomodare
-salariu foarte atractiv si bonus in functie de realizari
-posibilitati de dezvoltare profesionala
-mediu de lucru placut si dinamic
-echipa tanara

Companie multinationala din domeniul Gambling cu peste 80 de sali in Bucuresti si provincie