Operator masini de tricotat‏

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea noastra angajaza urgent operatori pe masini de tricotat ,
care vor mentine in functiune un numar determinat de masini de tricotat
(atributii principale: alimentare masina cu fire si autocontrol aplicat produselor rezultate)

CERINTE

- prezinta avantaj persoanele ce detin calificare ca tricotor si experienta in acest
domeniu,

- dorim aplicanti si candidati ce isi manifesta intentia de a invata aceasta meserie

Mentiune: programul de lucru se desfasoara in 2 schimburi

BENEFICII OFERITE

- salariul se acorda in conformitate cu grila societatii, in functie si de nivelul de experienta dovedit;
- alte avantaje in acord cu prevederile CCM ce va intra in vigoare la nivel de unitate;
- tichete de masa;

Job Hunting Trade este o companie specializata in servicii de resurse umane. Pentru a aplica pentru acest post va rugam trimiteti CV + poza specificand pozitia pentru care aplicati la adresa de email jobsbacau@gmail.com