Operator facturare cu atributii de casier

Licurici Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

+ Sa tii corect si la zi a evidenta primara privind activitatile de incasari si plati prin casierie;
+ Sa incasezi si sa intocmesti chitantele pentru sumele incasate de la clienti;
+ Sa verifici zilnic borderourile si chitantierele agentilor de vanzari;
+ Sa intocmesti foile de varsamant si monetarele pentru banii predati;
+ Sa operezi zilnic extrasele de cont de la banci;
+ Sa te asiguri de depunerea integrala a numerarului incasat in fiecare zi la banca, in contul unitatii;
+ Sa tii evidenta cecurilor predate la banca.

CERINTE

CERINTELE DE BAZA ALE POSTULUI
+ Sa fii absolvent/a de studii medii sau superioare
+ Sa iti placa sa lucrezi cu cifrele si sa fii atent/a la detalii
+ Sa fii prieten/a cu MS Office-ul si Internet-ul
+ Sa nu te sperie deadline-urile si sa te incante lucrul in echipa

CUM NE DORIM SA FIE VIITORUL COLEG
+ Cu atitudine pozitiva, constructiva si cu excelente abilitati de comunicare
+ Cu un rationament sanatos bazat pe o judecata corecta
+ Cu capacitate de a lucra multi-tasking si independent

BENEFICII OFERITE

+ Salariu motivant
+ Tichete de masa
+ Mediu de lucru profesional
+ Instruire profesionala in acord cu standardele postului si ale companiei

LICURICI IMPEX SRL este cel mai important distribuitor regional in zona Moldovei, de produse din categoria FMCG. Pe langa sediul central din Onesti, are deschise sapte filiale in principalele orase din Moldova. Comercializeaza o gama variata de produse si dezvolta o noua latura a afacerii, cea de transporturi internationale.

• Misiunea Companiei este: excelenta in distributie!
• Tinta noastra ramane: mentinerea pozitiei de lider si satisfacerea tuturor clientilor nostri datorita ofertei noastre de produse si a serviciilor de calitate prestate.
• Managerii de top ai companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul managementului vanzarilor si beneficiaza de programe profesionale de dezvoltare a carierei si gestionare a competentelor oamenilor din subordine.