Operator Facturare

Licurici Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

CE VA TREBUI SA FACI
+ Sa inregistrezi si sa verifici documente financiar-contabile de incasari si plati;
+ Sa tii evidenta documetelor de incasare pentru clientii societatii;
+ Sa verifici zilnic borderoul si chitantierele agentilor de vanzari;
+ Sa emiti bonuri fiscale pentru marfurile vandute catre persoane fizice;
+ Sa inregistrezi numerarul incasat zilnic de la agentii de vanzari;
+ Sa tii evidenta incasarilor si platilor conform registrului de casa in lei.

CERINTE

CERINTELE DE BAZA ALE POSTULUI
+ Sa fii absolvent de studii medii sau superioare
+ Sa fii prieten cu MS Office-ul
+ Sa nu te sperie deadline-urile si sa te incante lucrul in echipa

CUM NE DORIM SA FIE VIITORUL COLEG
+ Cu atitudine pozitiva, constructiva si cu excelente abilitati de comunicare
+ Cu un rationament sanatos bazat pe o judecata corecta
+ Cu capacitate de a lucra multi-tasking si independent

BENEFICII OFERITE

CE ITI PUTEM NOI OFERI
+ Salariu motivant
+ Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
+ Oportunitate de dezvoltare profesionala

LICURICI IMPEX SRL este cel mai important distribuitor din zona Moldovei, de produse din categoria FMCG. Pe langa sediul central din Onesti, are deschise sapte filiale in principalele orase din Moldova. Comercializeaza o gama variata de produse si dezvolta o noua latura a afacerii, cea de transporturi internationale.

• Misiunea Companiei este: excelenta in distributie!
• Tinta noastra ramane: mentinerea pozitiei de lider si satisfacerea tuturor clientilor nostri datorita ofertei noastre de produse si a serviciilor de calitate prestate.
• Managerii de top ai companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul managementului vanzarilor si beneficiaza de programe profesionale de dezvoltare a carierei si gestionare a competentelor oamenilor din subordine.