Operator call center limba italiana

Electric Plus SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea telefonica a potentialilor clienti in vederea vanzarii si promovarii produselor companiei;
- acordarea de suport clientilor, oferind informatiile solicitate;
- deservirea cu promptitudine si profesionalism a fiecarui client.
- activarea in mod autonom in cautarea de noi canale pentru identificarea de noi potentiali clienti.
- prezinta , calculeaza ofertele pentru clinti
- prezentarea promovrea si vanzarea produselor/serviciilo

CERINTE

- bune abilitati de comunicare, relationare, persuasiune si negociere
- orientare catre atingerea obiectivelor
- atitudine pozitiva si proactiva
- cunostinte in domeniu tehnic reprezinta un avantaj
- cunoasterea limbi italiene si franceze la nivel conversational
- experinta in activitatea de call-center, reprezinta un avantaj;
- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a te dezvolta si a capata experienta
- beneficiezi de cel mai bun program de mentoring, training, coaching pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzari consultative
- venituri motivante corelate cu realizarile individuale
- bonusari anuale in functie de performanta
- concursuri periodice cu premii diverse
- posibilitati reale de avansare in cariera

BARRIER este unul dintre cei mai importati producatori de tamplarie termoizolanta din Romania comercializand produselor sale sub brandul BARRIER.
Compania vizeaza continuarea proiectulu de extindere investind permanent atat in tehnologia necesara cat si in instruirea personalului.
Daca impartasesti valorile noastre si vrei sa-ti construiesti viitorul alaturi de noi, te invitam sa te alaturi echipei BARRIER !