Operator call center

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
Cautam in vederea angajarii Operator call center, in cadrul unui call center modern, in orasul Bacau.

Activitatea principala:
- inregistrarea mesajelor trimise de clienti, in limba franceza;

CERINTE

Profil candidat ideal:
- studii medii finalizate, cu diploma de bacalaureat;
- cunoasterea limbii franceze, la un nivel cel putin mediu, atat scris cat si vorbit;
- cunostinte de nivel mediu de utilizare calculator: Word si Excel;
- experiență anterioara de munca nu este o conditie necesara;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salarizare stimulativa; bonuri de masa; prime de sarbatori; bonusuri de performanta;
- cresteri salariale bazate pe performante si evolutia profesionala;
- firma serioasa straina; job stabil; angajare cu contract de munca;
- mediu de lucru placut, echipă tânără și dinamică;
- training initial si ale traininguri periodice de perfectionare;
- posibilitati de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala de succes;

Important: numarul de posturi sunt limitate!
Aplicati acum si trimiteti CV-ul

Multumim pentru cei care vor aplica si mentionam ca vom contacta doar acei candidati care corespund profilului de candidat mentionat.
Mult succes !