Manager sala

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza si gestioneaza proiectele punctului de lucru in scopul atingerii targetelor lunare si dezvoltarii afacerii

- Coordoneaza si supervizeaza echipa din subordine si stabileste obiectivele lunare ale acesteia

- Gestioneaza bugetul de venituri si cheltuieli al salii

- Monitorizeaza indeplinirea obiectivelor si completeaza rapoarte cu privire la indicatorii de performanta atinsi

CERINTE

- Studii superioare : tehnice/ economice

- Cunostinte de limba engleza – nivel mediu

- Leadership si orientare spre dezvoltare continua

- Abilitati de coordonare, comunicare, relationare si dezvoltare a echipei

- Orientare catre client si rezultate

- Lucru in echipa, creativitate si inovatie

- Pachetul MS Office (in special Excel) – nivel avansat

- Permis de conducere: cat B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv

- Participarea la cursuri specifice de formare profesionala

- Oportunitati reale de dezvoltare a carierei si promovare in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005