Manager Cafea cu Lapte

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile tale vor fi:
- Mentinerea intregii echipe ospatari si bucatar;
- Direct implicat si motivat financiar pentru dezvoltarea afacerii,
- Managementul de zi cu zi a intregii activitati:
• Aprovizionare materii prime
• Relatie directa cu furnizorii
• Inchidere de casa zilnica
• Virare bani banca
• Inventare
- Responsabilitate comerciala pentru Planificare, Organizare, Conducere – Evenimente, petreceri private
- Management financiar consta in pregatirea Bugetului, Strategiilor de marketing, Atingerea targetelor impuse;

CERINTE

Esti o PERSOANA:
• Tanara, cu atitudine pozitiva, proactiva;
• Emapatizezi si ai abilitati de comunicare si interpersonale usor cu toate tipurile de personalitati;
• Care ii place sa fie sufletul distractiei;
• Iti place sa lucrezi cu o echipa, si ai avut angajati in subordine;
• Gasesti solutia rapida la situatiile de moment;
• Ai bune abilitati de lucru cu calculatorul – inclusiv retele sociale;
• Disponibil sa lucrezi in tura de noapte
• Sa te comporti ca si cum ar fi propriul Bussines
Atunci te astepta sa fii Mangerului Clubului Braserie Cafea cu Lapte

BENEFICII OFERITE

Oferta
- Salariu fix
- Bonus in functie de incasari
- Telefon mobil
- Masina de serviciu

Job Hunting Trade - Head Hunting de personal personalizat pe nevoile companiei dvs.