Lucrator comercial Kaufland

OVIDANMARC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea de vanzare a tigarilor electronice, receptionare si inventariere marfa. Spatiul de vanzare este un stand in cadrul magazinului Kaufland Bacau

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana prezentabila, corecta, serioasa si orientata spre client. Obligatoriu sa fie o persoana cu abilitati bune de comunicare si amabila.
Constituie un avantaj:
- Cunostinte minime despre operarea unei case de marcat;
- Limba engleza;
- Experienta in vanzari;
- Cunostinte despre tigarile electronice si accesoriile aferente

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut, echipa tanara si profesionista, posibilitate de dezvoltare profesionala si personala. Bonusuri din vanzari

SmokeMania este o companie importatoare de tigari electronice de cea mai buna calitate .

Lucram numai cu cele mai bune companii producatoare de tigari electronice , misiunea echipei SmokeMania fiind de a oferi cele mai bune tigari electronice si accesorii la cele mai bune preturi de pe piata .

Suntem intr-o continua cautare de noi produse care sa ofere clientilor SmokeMania cel mai bun raport calitate / pret , dorinta noastra fiind de a multumi pana si pe cei mai exigenti clienti .