Junior soft developer/ programator / programmer TERRABIT SOLUTIONS

TERRABIT SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Împreună cu restul echipei te vei ocupa de:

Implementarea de sisteme integrate (ERP), dupa asimilarea unui set minim de informații despre platformele pe care operam
Îndeplinirea de sarcini individuale alocate de managerul de proiect.
Întocmirea de specificații tehnice și funcționale în urma analizei proceselor business din companiile client.
Asigurarea de asistență IT/Software către clienți.

Dacă dorești să ni te alături, așteptăm CV-ul tău pe datele de contact din site-ul nostru terrabit.ro

CERINTE

Colegul pe care îl căutam trebuie să aibă un bagaj minim de cunoștințe, descris mai jos, dar și disponibilitate pentru asimilarea de noi cunostințe în domeniu. Lipsa unora dintre cunoștințele de mai jos nu reprezintă neaparat un impediment și poate fi compensată prin voință, aptitudini și muncă.

Cunoștințe solicitate:

Cunoștințe de tehnici de programare nivel basic-mediu. Python reprezintă un avantaj.
Cunoștințe web (nivel basic-mediu): HTML, XML, CSS etc
Cunoștințe de bază in IT:
retelistică: nivel basic-mediu
software: operare Windows nivel mediu, operare Linux nivel basic, operare programe tip office
hardware: nivel basic-mediu
Alte cunoștințe de programare ( exemplu: aplicații mobile) și/sau grafica/design reprezintă un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Posibilitatea acumulării de cunoștințe si experiență în cadrul unei echipe bine pregatite
Dezvoltarea unei cariere într-un domeniu dinamic si de actualitate;
Desfasurarea activității intr-un mediu în care, prin depășirea provocarilor întâlnite, se asigură o dezvoltare personală și profesională rapidă