Interviuri si prezentare in BACAU !

SC YSIIEA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC YSIIEA SRL se va deplasa la Bacau (Pensiunea Studio) in data de 5 Noiembrie pentru a va prezenta ofertele de munca din Marea Britanie si R. Irlanda.
Oferim locuri de munca in hale si depozit la cules, ambalat, impachetat, etichetat ciuperci; cules si impachetat flori.
CONTRACTELE DE MUNCA SUNT PE TERMEN LUNG SI SE SEMNEAZA INAINTE DE PLECARE!

CERINTE

Va rugam sa aveti la dvs. actul de identitate!
Pentru mai multe detalii si informatii ne puteti contacta la:
Tel: 0725 570 322; 0724 082 270
Email: ysiiea.ro@gmail.com, ysiiea.craiova@gmail.com.

YOUTH AND STUDENT INTERNATIONAL INFORMATION AND EMPLOYMENT AGENCY SRL ( inregistrata in Romania sub nr 30435830) este o agentie de ocupare a fortei de munca stabilita in Romania, cu biroul in Craiova, care este specializata in recrutarea de personal temporar si permanent pentru angajatorii din Marea Britanie, in Romania Bulgaria si alte tari din UE. Activitatea noastra este inregistrata sub GLA ca sistem unic de referinta. Numarul YOUT0002 dar si YOUTH AND STUDENT INTERNATIONAL INFORMATION AND EMPLOYMENT AGENCY SRL nu este plasator de la sine. Inca de la infiintarea firmei in anul 2000, ne-am creat una din cele mai mari baze de date permanente cu personalul angajat temporar si contractual cu organizatiile partenere din Letonia, Lituania, Bulgaria, Slovacia. Din 2012 functionam si pentru România . Suntem specializati mai ales în asigurarea de personal în agricultură / horticultură și zona de servicii hoteliere din Marea Britanie . Din moment ce România este membră a Uniunii Europene , am putea oferi o gamă largă de personal calificat în fiecare domeniu de afaceri modern ,de la personalul agricol la autorități de supraveghere și manageri.