Inginer Proiectant Mobilier si Structuri din Lemn

LEMARCO

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. COSNA S.S. TG-OGNA cu sediul in localitatea TG-OGNA, str. Semicercului, nr 7 , jud. Bacau, producator de mobilier din lemn masiv de stejar, destinat exclusiv exportului in Uniunea Europeana, angajeaza Inginer Proiectant Mobilier si Structuri din Lemn.

Responsabilitati:

- realizarea documentatiilor tehnice in vederea intocmirii ofertelor de pret
- realizarea documentatiei tehnice necesara procesului de productie a mobilierului

CERINTE

- absolvent(a) al Facultatii de Ingineria Lemnului Brasov;
- foarte bun utilizator al programelor de proiectare CAD-2D,3D;
- orientare spre performanta si dezvoltare profesionala;
- capacitate foarte buna de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut cu posibilitati reale de dezvoltare profesionala si acumulare de experienta;
- posibilitati de cazare gratuita in spatiile de cazare ale societatii;
- pachet salarial in concordanta cu experienta si competentele acumulate.

Candidatii interesati pot trimite un Curriculum vitae la urmatoarea adresa de e-mail resurseumanecosna@lemarco.ro . Informatii suplimentare va oferim la nr de telefon fix 0234/344001, mobil 0746384137, zilnic intre orele 9:00-15:00

DESCRIEREA FIRMEI

Comercializare mobila din lemn.