Inginer mentenanta Vimercati East Europe

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Alocarea prioritatilor de lucru, masinilor si resurselor in functie de planul zilnic si saptamanal.
- Pregatirea utilajelor sau schimbarea referintelor diverselor utilaje si aprobarea procesului de fabricatie.
- Coordonarea si indeplinirea planului de intretinere preventiva. Supravegherea operatiilor de intretinere preventiva si colectiva.
- Asigurarea indeplinirii standardelor de calitate in postul de lucru.
- Asigura folosirea corecta a documentatiei specifice, in atelier.
- Gestionarea si inregistrarea productiei si intretinerii si totodata elaborarea rapoartelor zilnice.

CERINTE

Cerinte
- Experienta de lucru intr-un post similar
- Constituie avantaj experienta in intretinere strunguri si centre mecanizare cu CNC si programarea comenzilor numerice a acestor utilaje in principal in limbaj ISO
- Cunostinte privind implementarea sistemului de calitate ISO TS .
- Absolvent studii in domeniul tehnic:Electronica sau Mecanica.
- Cunostinte de limba engleza - cel putin nivel mediu
- Cunostinte de operare PC (Word, Excel, Power Point).

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- Pachet salarial motivant adecvat pregatirii si experientei
- Mediu de lucru orientat catre performanta

Job Hunting Trade este o companie specializata in servicii de resurse umane. Pentru a aplica pentru acest post va rugam trimiteti CV + poza specificand pozitia pentru care aplicati la adresa de email jobsbacau@gmail.com

Vimercati East Europe este o companie italiana independente cu domenii de activitate care constau în proiectarea, industrializarea si producerea electromecanice si electronice componente, module, ansambluri mecatronice si dispozitive integrate pentru industria auto. Compania este un producator de prima clasa cu specializare înalta si tehnologie avansata, extrem de flexibil, cu 60 de ani de experienta în industria auto.Excelenta in calitate, fiabilitatea produselor si a serviciilor oferite reprezinta baza reputatiei companiei, care se bazeaza pe relatiile pe termen lung dezvoltate cu producatori de brand nume din industria auto. Cele componenets produse de Vimercati Spa sunt dedicate echipamentelor originale si sunt transportate direct la clientul final, cum ar fi: BMW, Rolls Royce, Mini, Volkswagen, PSA, Renault, Opel, Nissan, General Motors, Fiat, Alfa Romeo, Lancia , Iveco, serie produsa de Pininfarina, Maserati, Ferrari.