Inginer constructor drumuri

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea, supravegherea si controlul lucrarilor din punctele de lucru - Drumuri
- Supervizarea activitatii personalului din cadrul departamentelor de executie lucrari, a atelierelor de reparatii si intretinere, a depozitului de materiale
- Oferirea de consultanta tehnica

CERINTE

- Studii superioare- Facultatea de Constructii Civile, specializarea Inginer Constructor
- Nivel ridicat de cunostinte in domeniul constructiilor
- Bune abilitati de organizare si conducere;
- Capacitate de relationare interpersonala foarte buna, de a se adapta cu usurinta la cerintele specifice ale mediului de lucru
- Capacitate de rezolvare de probleme in timp util si eficient
- Proactiv, orientat spre rezultate
- Eficienta in finalizarea sarcinilor

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant , masina , telefon.

Job Hunting Trade este o companie specializata in servicii de resurse umane.