Gestiune proiecte tehnice si procesare de date

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizeaza, prelucreaza si validadeaza informatiile in baza de date Excel.
- Redacteaza corect rapoarte si documente (in Word) in conformitate cu baza de date.
- Are capacitatea de asimilare, intelegere si adaptare la fluxului general si etapele de lucru in firma.
- Intocmeste cu acuratete documente legale tipizate pe baza datelor din sistem. Redactarea se realizeaza de mana, cu scris clar, caligrafic, rapid.
- Se asigura ca documentatia este corecta si completa conform informatiilor si procedurilor
- Se implica activ si colaboreaza cu restul echipei, ulterior cu posibilitatea de coordonare a noilor proiecte.

CERINTE

- Studii superioare.
- Cunostinte solide a programelor Microsoft Office (Word, Excel). Dorinta de a invata si descoperi solutii noi.
- Flexibilitate in gandire, capacitate de asimilare si intelegere a activitatii firmei si a modalitatilor de lucru.
- Atentie la detalii, organizare buna, responsabilitate, seriozitate.
- Capacitate de a invata lucruri noi.

BENEFICII OFERITE

- Job cu potential mare de stabilitate
- Program fix: 8 h/zi, intre orele 10.00 – 18.00
- Posibilitate de invatare si dezvoltare profesionala
- Oportunitate de avansare in cadrul firmei
- Salariul brut minim este de 1500 lei/luna, cu posibilitate de crestere dupa perioada de acomodare in firma.