Gestionar depozit materiale

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participare activă la operaţiunile de încărcare/descărcare a mărfii la/din depozitul firmei;
- Efectuarea operaţiunilor de intrare în stoc a mărfii (intocmire NIR, fise de magazie etc);
- Efectuarea recepţiei fizice a mărfii la intrarea în depozitul firmei (cantitativ si calitativ);
- Utilizarea eficientă a spaţiului de depozitare a mărfurilor;
- Efectuarea inventarului stocului de marfă ori de câte ori e necesar;
- Intocmirea documentelor de livrare;
- Respectarea programului de livrări.

CERINTE

- Bun utilizator de PC (word, excel, program de gestiune, transmitere mail);
- Experienta minim 1 an in gestiune marfuri;
- Cunostinte solide in completarea documentelor contabile.
- Capacitate de prioritizare, planificare si organizare a activitatii;
- Persoana cu simt ridicat al responsabilitatii si constiincioasa, orientata catre indeplinirea sarcinilor si a obtinerii rezultatelor.

BENEFICII OFERITE

Compania AncaROM va pune la dispozitie produse de calitate ca tricotaje, pulovere si broderii.
Firma noastra are un personal de 100 angajati.
Serviciile pe care le oferim dorim sa intampinam nevoile clientilor nostri din Romania astfel incat sa devenim un partener de incredere in colaborarile viitoare.

O noua abordare, O noua atitudine, Cerintele tale ne motiveaza, Cariera ta ne preocupa, Viitorul tau ne intereseaza

Job Hunting Trade - Head Hunting de personal personalizat pe nevoile companiei dvs.