Functionar pentru Biroul Vanzari

FILMIR PROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sa angajam pentru birou
Firma noastra , firma din domeniul import-export si distributie nationala, doreste sa dezvolte baza de client - personae juridice .
De aceea suntem interesati in angajarea de persoane dinamice , si cu calitati bune de comunicarea verbala .
Sunt necesare cunostinte de lucru la calculator.
Cautam personae dornice de un castig motivate si cu dorinta de afirmare si cu siguranta vom sti a le motiva si integra in colectivul nostru .
Va rugam sa ne trimiteti o scurta descriere si un Numar de Telefon , iar daca aveti un CV il puteti trimite folosind aplicatia ataseaza fisier , de mai jos , chiar pe aceasta pagina .

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Firma de comert engross (import-export si distributie) din Bacau , angajeaza persoana pentru sediul firmei ;