Electricieni si Fasonatori (Drujbisti), Zona Moldova

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Electricieni si Fasonatori (Drujbisti) pentru clientul nostru din domeniul energiei electrice Zona Moldova (mai multe orase: Bacau, Botosani, Suceava, Comanesti, Dorohoi, Campulung Moldovenesc, Piatra Neamt)

Pentru aplicatie, va rog sa trimiteti cv-ul dvs pe i.achim@trenkwalder.com , specificand postul pentru care doriti sa aplicati.

CERINTE

- specializare sau disponibilitate de a invata
- seriozitate
- lucrul cu atentie

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).