COORDONATOR ECHIPA VANZARI DIRECTE

PATRIA CREDIT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti sa lucrezi in domeniul financiar nebancar?
Acum ai sansa sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti!
Ai sansa sa-ti faci propria echipa de vanzari directe si sa performezi!
Te asteptam sa ni te alaturi pentru o cariera de succes in domeniul vanzarii produselor financiare!

CERINTE

- Studii superioare si experienta in vanzari domeniul financiar/asigurari;
- Bune abilitati de coordonare, planificare si control;
- Cunostinte temeinice de recrutare si selectie a agentilor de vanzari directe;
- Bune abilitati de training, coaching, motivare si dezvoltare;
- Bune abilitati de comunicare si negociere.
- Flexibilitate, disponibilitate si pentru deplasari pe teren
- Atitudine pozitiva si mentalitate de invingator

BENEFICII OFERITE

- angajare cu contract de munca
- salariu fix si variabil in functie de experienta si rezultate
- plan de cariera - posibilitate de avansare
- sesiuni de pregatire si dezvoltare
- suport logistic in procesul de vanzare

Cea mai mare institutie nebancara de microfinantare din Romania, avand o experienta de peste 14 ani de acordare a creditelor pe piata locala.