AUDIT INTERN

SC Simba Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este valabil pentru punctul de lucru din Bacau.

- Verifica respectarea procedurilor de lucru, modul de îndeplinire a atribuțiilor de serviciu și corectitudinea documentelor;
-Face constatări, stabilește răspunderi și urmărește valorificarea constatărilor;
- Evaluează și face recomandări pentru îmbunătățirea activității.

CERINTE

- Experienta pe un post de conducere/coordonare
- Studii economice de specialitate
- Posesor permis conducere categ.B
- Domiciliul stabil in Bacau
- Disponibilitate la deplasari
- Cunostinte limba engleza

BENEFICII OFERITE

- mașină de serviciu;
- salar fix;
- tichete de masa;
- telefon serviciu.

Simba Invest SRL s-a infiintat in 1996 in Bacau, avand ca obiect de activitate distributia de tigari, produse alimentare si bauturi alcoolice.Compania s-a dezvoltat atat in planul portofoliului de produse, cat si al ariei de acoperire, desfasurandu-si activitatea, in prezent, in judetele : Bacau, Suceava, Iasi, Neamt, Vaslui, Vrancea, Galati, Braila, Buzau, Olt, Dolj, Mehedinti, Gorj, Hunedoara, Caras Severin, Timis, Arad, Bihor, Salaj, Satu Mare, Maramures, Mures, Alba Iulia, Sibiu, Brasov, Harghita. Distributia produselor se face direct catre clienti, prin preluarea comenzilor de catre agentii de vanzari si livrare prin logistica proprie.