Contabil Senior - fabrica de productie in Bacau

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cu totii stim ca meseria de contabil este una dintre cele mai frumoase si importante. Ce ai spune daca ai practica aceasta profesie la cel mai inalt nivel, intr-o companie multinationala, in plina dezvoltare?
Vrem sa fii tu acela/ aceea care va completa o echipa de profesionisti.

Responsabilitatea principala consta in asigurarea, la cel mai inalt nivel, a managementului financiar al clientului nostru.

Ce inseamna acest lucru?

- controlul si verificarea activitatii interne;
- raportarea financiara conform standardelor impuse;
- mentinerea legaturii cu firma de consultanta pentru contabilitate;
- mentinerea relatiei cu bancile, trezoreria si investitorii.

CERINTE

Daca:

- ai experienta in domeniul financiar-contabil acumulata in societati medii/ mari;
- ai experienta intr-o fabrica de productie (avantaj);
- ai studii superioare economice/ de contabilitate;
- cunosti sistemul de operare Microsoft Office;
- cunosti limba engleza (nivel conversational) si limba italiana (avantaj);
- esti o persoana atenta la detalii si orientata catre rezultate;
- vrei sa contribui la dezvoltarea ta profesionala, dar si a companiei angajatoare,

atunci esti candidatul ideal pe care noi il cautam si asteptam sa ne cunoastem.

BENEFICII OFERITE

Cel mai important beneficiu consta in oportunitatea de dezvoltare intr-o companie care ofera standarde ridicate si servicii ireprosabile.

Pe langa aceste vei avea:

- un pachet salarial atractiv si motivant, negociabil;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- posibilitatea de a coordona echipa din subordine.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things