Contabil

Phoenix Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

Responsabilitatile principale sunt:
- Introducerea foilor de parcurs
- Preluarea necesarului de combustibil (telefonic de la ingineri)
- Introducerea justificarilor de combustibil
- Introducerea alimentarilor de combustibil
- Centralizator alimentari pentru luna in curs
- Centralizarea tuturor datelor pentru intocmirea situatiilor privind productia
- Intocmirea referatelor pentru RCA, ITP, ROVINIETE la masini
- Intocmirea pontajelor pentru compartiment auto si predarea acestora la Dep. de HR
- Intocmirea consumului pe statii
- Intocmirea diverselor rapoarte pentru Dep. de Contabiliate
- Indosariere documente

CERINTE

Candidatul ideal

Candidatul ideal este cel cu experienta in domeniul financiar contabil si cel care reuseste sa asimileze un volum mare de notiuni intr-un interval relativ scurt.
- Cunostinte de contabilitate financiara.
- Persoana cu abilitati de comunicare, de lucru in echipa si de respectare a termenelor limita.
- Dorinta de perfectionare permanenta a cunostintelor si abilitatilor profesionale.
- Este necesara experienta Program WinMentor.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

Beneficiile sunt in primul rand materiale, lucrul intr-un mediu placut si intr-o echipa tanara in plina dezvoltare!
Salariu atractiv!

Companie in domeniul constructiilor atat prin executie cat si prin serviciile de consultanta manageriala oferite.