Consultant Vanzari Auto

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Țiriac Auto deține cel mai vast portofoliu de mărci auto de pe piața autohtonă, reprezentând șapte dintre cele mai renumite mărci auto existente pe piață: Mercedes-Benz, Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mitsubishi, Ford și Hyundai.

Responsabilitati:

• Identificarea şi contactarea potenţialilor clienţi target;
• Oferirea de consultanţă către clienţi în vederea vânzării;
• Asistarea şi urmărirea procesului de vânzare până la finalizare;
• Păstrarea unei bune relaţii cu clienţii şi după finalizarea tranzacţiei;
• Crearea şi actualizarea bazei de date de clienţi.

CERINTE

• Experienta anterioara in vanzari;
• Experienta in domeniul auto prezinta avantaj;
• Bune abilitati de comunicare si negociere;
• Orientare catre client si proactivitate;
• Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix motivant;
• Salariu variabil - bonusuri, in functie de realizarea planului;
• Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, de a performa intr-un mediu
competitiv si de a creste profesional intr-un grup de prestigiu;
• Oportunitate de formare si dezvoltare profesionala prin participarea la cursurile oferite de importatorii auto.

Job Hunting Trade este o companie specializata in servicii de resurse umane.