CONSULTANT RECRUTARE

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job4life angajeaza Consultant Recrutare

Pentru biroul nostru din Bacau, suntem in cautarea unei persoane responsabile, motivate si dornice sa se implice in activitatea de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.

Principalele responsabilitati implica:
Identificarea si administrarea canalelor de recrutare potrivite pentru posturile vacante
Conceperea si postarea anunturilor de recrutare
Selectarea candidatilor pe baza CV-urilor si contactarea celor selectati in vederea programarii interviurilor
Participare activa in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor
Administrarea si actualizarea bazei de date cu candidati
Informarea candidatilor cu privire la rezultatul procesului de selectie

CERINTE

cunoasterea limbii engleza la nivel avansat ( vorbit/scris/citit )
studii superioare finalizate
experienta in domeniu - avantaj

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.