Consultant recrutare

A1 Recruitment

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- coordonarea proiectelor de recrutare si leasing de personal in zona alocata
- identificarea oportunitatilor de dezvoltare a portofoliului de clienti
- mentinerea legaturii cu institutiile de invatamant (scoli vocationale, universitati, centre de formare profesionala a adultilor)
- participarea la organizarea evenimentelor de promovare a serviciilor companiei atat catre angajatori cat si catre persoanele aflate in cautarea unui loc de munca

CERINTE

- experienta de minim 2 ani in recrutare de personal / training / consiliere profesionala / vanzari de servicii
- limba engleza - nivel avansat (limba germana constituie avantaj)
- permis auto

BENEFICII OFERITE

salariu fix + comision pe proiect
bonuri de masa
laptop si telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare de personal.

A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.myjob.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.