Consilier clienti

S.C. TQM GROUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- interactiunea cu clienti / potentiali clienti in resurse umane, formare profesionala, s.s.m.-s.u. (p.s.i./p.c.), protectia mediului si gestiunea deseurilor, ISCIR;
- gestionare baze de date;
- elaborare documentatii specifice;
- cunostinte medii Windows / office / Linux;
- incasari facturi de la clienti;
- deplasari la clienti pentru activitati de specialitate;
- alte activitati specifice postului.

CERINTE

- studii superioare, de preferinta tehnice;
- experienta in resurse umane, formare profesionala, s.s.m. - p.s.i.;
- competentele in protectia mediului si protectia civila reprezinta un avantaj;
- cunostintele in mediul Linux reprezinta in avantaj;
- cunostinte + curs operator RSVTI reprezinta un avantaj;
- abilitati de lucru cu soft-uri de tip CRM si ERP;
- abilitati de comunicare interpersonala
- abilitati de prezentare
- atitudine pozitiva
- spirit organzatoric
- permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza la interviu