Companie germana de succes in domeniul frumusetii cauta Directori de Vanzari pentru deschiderea pietei din Romania;

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este o munca de echipa si pentru a te putea recomanda echipei responsabile de dezvoltarea afacerii in Romania ai nevoie de experienta in ;
- Recrutarea si coordonarea structurii de vanzari
- Realizarea si sustinerea de prezentari pentru clienti
- Consultanta pentru management

CERINTE

- studii superioare,
- cunostinte de operare PC
-experienta in recrutarea si coordonarea structurilor de vanzari
- abilitati de comunicare interpersonala
- abilitati de prezentare
- atitudine pozitiva
- spirit organzatoric
- permis auto categoria B (optional)

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza la interviu
- se acorda bonusuri pentru performanta
In cazul in care vei fi selectat de echipa de conducere va trebui sa fii prezent la Bucuresti in data de 20 dec.la o informare de grup restrans (inchis) a viitorilor Directori de Vanzari din Romania unde vei primi o oferta de colaborare UNICA!