Camerista

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza si intretine curatenia in camere, holuri, bai, bucatarii, balcoane etc. in vederea respectarii standardelor de igiena si sanatate;
- Schimba lenjeria de pat si vesela (pahare, cesti etc.) din apartamente, dupa plecarea oaspetilor, sau pentru cei care locuiesc mai mult timp, la cateva zile;
- Goleste cosurile de gunoi, scrumierele si transporta alte gunoaie si deseuri in locurile special amenajate pentru depozitare;
- Igienizeaza periodic baia din fiecare apartament si se ingrijeste de produsele de igiena necesare;
- Schimba prosoapele si halatele de baie ori de cate ori este nevoie;
- Spala geamurile, curata peretii, tavanele si lemnaria;
- Aspira de praf covoarele, draperiile, perdelele in camere;
- Sterge de praf si lustruieste mobila si echipamentul din dotare;
- Respecta regulile de paza privind bunurile din apartamente si ale clientilor, raportand deteriorarile, furturile si obiectele gasite;
- Verifica funcționarea echipamentelor din apartamente (televizor, aragaz, frigider, etc.)
- Asigura clientilor hotelului un climat de intimitate.

CERINTE

CONDITIA PRINCIPALA ESTE SA AVETI CALIFICARE CAMERISTA!

- Minim un an experienta pe o pozitie similara;
- Abilitati interpersonale si de comunicare;
- Spirit organizatoric dezvoltat;
- Persoana dinamica si capabila sa faca fata situatiilor neprevazute;
- Disponibilitate pentru lucru in ture;

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix corespunzator cu experienta: 1.500 - 1700 RON
- Tichete de masa;
- Abonament transport in comun;
- Diverse bonificatii in functie de activitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email office@dayjobs.ro

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza