Broker consultant/Manager structuri

I.I. CUCU EDUARD AURELIAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transilvania - Broker de asigurarea isi mareste echipa! Ai un calculator, o imprimanta si acces la internet? Te asteptam sa te alaturi echipei Transilvania- Broker de asigurare! Pe langa comisionarea atractiva se ofera suport tehnic si logistic pentru demararea si gestionarea afacerii: instruire, platforma de lucru, contracte cu toti asiguratorii, dar si sprijinul unui compartiment de daune propriu.
Daca lucrezi deja pentru un asigurator sau broker si esti nemultumit de posibilitatile limitate de a satisface cererile clientilor, de comisioanele care nu sunt cele mai atractive si nu se platesc la timp sau de softul folosit care nu tine pasul cu schimbarile din piata, atunci vino sa devii partener Transilvania - Broker de Asigurare!
Suntem interesati de persoane care vad domeniul asigurarilor ca fiind solutia unei bunastari financiare si nu numai, pentru prezent si viitor, o alternativa la afacerile clasice pe termen lung.

De ce sa lucrezi pentru altii cand poti lucra pentru tine.
Locul si programul de lucru il stabilesti in functie de cum te simti mai bine. Asa poti avea si cele mai bune rezultate!

ALATURATE ECHIPEI "TRANSILVANIA - BROKER DE ASIGURARE" SI VEI BENEFICIA DE:

- afacere proprie bazata pe Contract de Mandat, fara targhet
- sansa unei cariere de succes
- acces la portofoliul fiecarei societati de asigurari.
- posibilitatea de a-ti completa veniturile cu un procent din valoarea devizului de lucruri ale reparatiilor efectuate in service-urile partenere.

CERINTE

• Persoane dinamice, serioase cu spirit antreprenorial.
• Experienţa în vânzarea de produse şi servicii financiare, constituie un avantaj
• Cunoaşterea pieţei asigurărilor şi a produselor de asigurări, constituie un avantaj.
• Bune abilităţi de comunicare şi negociere
• Să fii orientat către obţinerea de rezultate
Existenta unui cod RAF sau RAJ este un mare avantaj, dar nu este o conditie obligatorie.

BENEFICII OFERITE

* Castiguri nelimitate in directa concordanta cu realizarile.
* Oportunitatea unei cariere de succes intr-o companie solida si dinamica.
* Posibilitati deosebite de pregatire profesionala.

FRANCIZA "TRANSILVANIA - BROKER DE ASIGURARE", FIRMA CARE OCUPA LOCUL 3 IN TOPUL NATIONAL AL BROKERILOR DE ASIGURARE. INTERMEDIEM TOATE TIPURILE DE ASIGURARI SI COLABORAM CU TOATE COMPANIILE DE SPECIALITATE.