Bites angajeaza operatori call center in limba italiana

Bites Credit Managment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bites Credit Management angajeaza operatori call center in limba italiana.
Responsabilitatile Job-ului:

Aplicarea de proceduri de colectare specifice companiei interactionand cu debitorii
prin intermediul telefonului sau email;
Identificarea celor mai bune solutii de plata si negocierea termenelor intr-o maniera profesionista;

CERINTE

Descrierea candidatului ideal:
Cunostinte de limba italiana - cel putin nivel mediu
Bune abilitati de comunicare si prezentare;
Cunostinte minime de utilizare PC;
Punctualitate;
Disponibilitate pentru efectuarea programului in ture de lucru.

BENEFICII OFERITE

Pachetul de Beneficii include:
Mediu de lucru atractiv si motivant;
Salariu brut de 1500 Ron;
Bonuri de masa;
Sambata platita dublu
Program de 6 ore/zi;
Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
Bonusuri de performanta ;
Cursuri gratuite de perfectionare a limbii italiene;
Programe de training si integrare in cadrul echipei.

DESCRIEREA FIRMEI

Call center in limba italiana