Bacau - angajam operatori pentru call-center, cu limba franceza, fara nici o experienta anterioara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
Agentie de recrutare, angajeaza in Bacau, operatori call-center cu limba franceza, pentru clientul sau, o importanta companie de servicii IT.

Activitatea principala:
- preluarea si inregistrarea comenzilor si a altor solicitari de la clienti;

CERINTE

Profil candidat ideal:
- studii medii finalizate, cu diploma de bacalaureat;
- cunoasterea limbii franceze, la un nivel cel putin mediu, atat scris cat si vorbit;
- cunostinte de nivel mediu de utilizare calculator: Word si Excel;
- experiență anterioara de munca nu este o conditie necesara;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salarizare stimulativa; bonuri de masa; prime de sarbatori; bonusuri de performanta;
- cresteri salariale bazate pe performante si evolutia profesionala;
- firma serioasa multinationala; job stabil; angajare cu contract de munca;
- mediu de lucru placut, echipă tânără și dinamică;
- training initial si ale traininguri periodice de perfectionare;
- posibilitati de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala de succes;

Important: numarul de posturi sunt limitate!
Aplicati acum si trimiteti CV-ul.

Multumim pentru cei care vor aplica si mentionam ca vom contacta doar acei candidati care corespund profilului de candidat mentionat.
Mult succes !