Automatist productie nutreturi combinate

Day Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

De ce ai nevoie :

- Atentie;
- Lucru in echipa;
- Disponibilitate de a lucra in schimburi (in perioada de sezon inclusiv schimbul 3);
- Studii tehnice;
- Operare PC Windows;
- Notiuni de baza networking;
- Limba engleza .

Responsabilitati:

- Pregatirea utilajelor sau schimbarea referintelor diverselor utilaje si aprobarea procesului de fabricatie;
- Coordonarea si monitorizarea activitatii de productie;
- Asigura functionarea din punct de vedere software si mecanic a echipamentelor de productie;
- Alocarea prioritatilor de lucru, masinilor si resurselor in functie de planul zilnic si saptamanal;
- Asigurarea indeplinirii standardelor de calitate in postul de lucru;
- Realizarea planului de productie;

CERINTE

Daca vrei sa lucrezi cu noi iti oferim sansa sa te dezvolti si sa inveti lucruri noi :
- Operare PLC Siemens si carduri de comunicatii Siemens;
- Operare linii BUS (mod de operare trouble shooting);
- Cunostiinte linii Ethernet;
- Masuratori electrice si depanari instalatii electrice;
- Depanare actionari pneumatice si hidraulice;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant adecvat;
- Mediu de lucru orientat catre performanta;
- Plata orelor suplimentare;
- Traininguri de specialitate;
- Trannsport, echipament de lucru asigurat.

DESCRIEREA FIRMEI

Specialist international in nutritie si sanatate animala

Guyomarc`h Nutritie Animala Romania asigura crescatorilor de animale si fabricantilor de nutreturi combinate o gama larga de produse si servicii necesare nutritiei, care contribuie la ameliorarea calitatii productiilor animaliere, destinate consumului uman si totodata permit asigurarea competitivitatii zootehnice si economice a fermelor.

Reprezentata la nivel national de catre o echipa de specialisti: nutritionisti, ingineri zootehnisti, medici veterinari, asigura transferul experientei de peste 50 ani a Grupului Evialis in domeniul nutritiei tuturor speciilor de animale si adaptarea acesteia la specificul local.